Disney English. Cz.II.

Kontynuacja ukochanej serii Disney English. Tym razem Let’s have fun. Clothes. Poznajemy angielskie słówka, układamy puzzle i kolorujemy! Wydawnictwo Zielona Sowa, 10 stron, kategoria wiekowa 1-3. Piękna kolorowa książeczka dla dziewczynek, kochających księżniczki z bajek.

Uczymy dziecko słówek, związanych z ubraniami : a shoe (but), a dress (sukienka), an apron (fartuch), a hat (czapka), clothes (ubrania). Do każdego słówka mamy proste zdania z ich użyciem, przetłumaczone pod spodem na język polski. Na końcu fajne podsumowanie wszystikich wyrazów występujących w książce.

Hitem tej książki są… PUZZLE! Obrazek z bohaterem ułożony jest w formie puzzli. Maluszek uczy się układać elementy, a pod spodem kryje się niespodzianka! KOLOROWANKA. Świetna atrakcja dla dziecka. Uczymy go kreatywności, zręczności i ćwiczeń manualnych. Piękne ilustracje przyciągają uwagę malucha.

Do kupienia TU:
https://www.smyk.com/ksiezniczki-disney-let-s-have-fun-clothes.html

Zapraszam!

Druga książeczka z serii Disney English. Let’s have fun. Animals. Królewna Śnieżka i siedem kransoludków – to bohaterowie tej serii. Dziecko uczy się słów, takich jak: a roe deer (sarna), a horse (koń), a bird (ptak), a butterfly (motyl), animals (zwierzęta). Do każdego słówka mamy proste zdania z ich użyciem, przetłumaczone pod spodem na język polski. Na końcu fajne podsumowanie wszystkich wyrazów występujących w książce.

Hitem tej książki są… PUZZLE! Obrazek z bohaterem ułożony jest w formie puzzli. Maluszek uczy się układać elementy, a pod spodem kryje się niespodzianka! KOLOROWANKA. Świetna atrakcja dla dziecka. Uczymy go kreatywności, zręczności i ćwiczeń manualnych. Piękne ilustracje przyciągają uwagę malucha.

Zapraszam! Do kupienia TU:
https://www.smyk.com/ksiezniczki-disney-let-s-have-fun-animals.html

Disney English. Cz.I. – kategoria wiekowa 1+

Czas przenieść maluszka w Świat Bajek!:)

Dzieci chętniej sięgają po książeczki, w których mogą spotkać swoich ulubionych bohaterów bajkowych.

Moje dwie propozycje dla dzieci powyżej pierwszego roku życia to seria książeczek Disney English od Wydawnictwa Zielona Sowa. Połączenie języka polskiego z angielskim, nauka kolorów oraz liczenia, otwierane okienka oraz piękne ilustracje bohaterów bajkowych- to wszystko znajdziecie właśnie tutaj!

  1. Kubuś i Przyjaciele – How many ? Nauka liczenia
  2. Auta- What colour? Nauka kolorów

Na każdej stronie książeczki mamy zdania najpierw w języku angielskim, a pod spodem przetłumaczone na język polski. Zdania są proste, klarowne i nawiązują do tematu liczenia i odgadywania kolorów.

Np. Kubuś ma siedem kolorowych baloników, Kubuś ma osiem zabawek.

Magiczne okienka ukryte w książce to kolejna atrakcja dla małych rączek. Dziecko może otworzyć okienko, zobaczyć ukrytą tam postać, a następnie zamknąć i tak do „upadłego”:)

Na każdym okienku mamy pytanie, oczywiście w dwóch językach. Pod okienkiem kryje się bohater bajki, który jednocześnie jest „odpowiedzią” na zadane pytanie.

Dlaczego warto kupić tą książeczke?

  1. Łączymy przyjemne i zabawne z pożytecznym
  2. Atrakcyjna cena – do kupienia np. TU
  3. Duże, przejrzyste strony

Druga książeczka jest zdecydowanie dla chłopczyków – samochody! Treść merytoryczna i zalety takie same, jak w książeczce o Kubusiu Puchatku.

Do kupienia tu

Dzięki różnorodnym samochodzikom maluszek poznaje kolory:) Uczy się je odgadywać, rozpoznawać i powtarzać.

Zaokrąglone brzegi zapewniają dziecku bezpieczne czytanie i przeglądanie stron.

Wszystkim dzieciom życzę dużej frajdy i zabawy podczas oglądania i czytania.