Bardzo głodna gąsienica kończy 50 lat!

Klasyka wśród książek dla dzieci. Wydawnictwo Tatarak. Pierwsze wydanie ukazało się w 1969 roku. Urocza i przykuwająca uwagę maluszka. Jedyna w swoim rodzaju. Bardzo głodna gąsienica. Aby być szczęśliwa, musi się porządnie najeść. Nie wystarczą jej owoce i warzywa. Sięga również po kiełbasę, ser, ciastka i różne inne rozmaitości. Po tak obfitym jedzeniu, rozbolał ją brzuch. Dopiero gdy przegryzła się przez liść, poczuła się dużo lepiej.

Gąsienica nie była wreszcie ani głodna ani mała. Była bardzo gruba i tłusta. Wybudowała sobie domek- KOKON. Spędziła w nim całe dwa tygodnie. Aż wreszcie wygryzła dziurę i stała się pięknym….MOTYLEM.

Książka to forma składanki. Oryginalne wydanie i piękne kolory to główne atuty, które można znaleźć w tym wydaniu.

Książke możecie nabyć również w języku angielskim. Do kupienia TU.

Oraz w języku polskim, do nabycia TU.

Bardzo gorąco polecam Wam również stronę poniżej!
https://www.penguin.co.uk/articles/children/2019/may/win-a-very-hungry-caterpillar-book-bundle.html?utm_medium=email&utm_source=Puffin%20Beakspeak&utm_campaign=Happy%2050th%20birthday%2C%20Very%20Hungry%20Caterpillar%21


https://www.penguin.co.uk/books/311526/the-very-hungry-caterpillar-50th-anniversary-collector-s-edition/9780241372661.html?utm_medium=email&utm_source=Puffin%20Beakspeak&utm_campaign=Happy%2050th%20birthday%2C%20Very%20Hungry%20Caterpillar%21

7 odpowiedzi do “Bardzo głodna gąsienica kończy 50 lat!”

  1. I just want to tell you that I am beginner to blogs and definitely liked you’re blog. Almost certainly I’m want to bookmark your blog . You surely have very good posts. Thanks a lot for sharing your webpage.

  2. Greetings! Very useful advice in this particular post! It is the little changes that will make the most important changes. Thanks a lot for sharing!

Możliwość komentowania jest wyłączona.